KNOX Çözümleri

 

KNOX, Samsung’un en yeni cihazlarına eklediği savunma sanayi seviyesinde güvenlik sağlayan mobil güvenlik platformudur.

Hassas verilerinizi yönetin, muhafaza edin ve koruyun

KNOX, kişisel gündelik uygulamaların haricinde güvenli kurumsal e-posta ve uygulamalara yönelik olarak kullanıcıların cihazlarında ayrı bir alan oluşturabilmelerine imkan sağlar. Bu ayrım sayesinde cihaz sahipleri kişisel hayatlarını özel tutarken; BT yöneticileri ise güvenlik politikaları oluşturabilir ve kurumsal verileri uzaktan yönetebilirler.

Artırılmış donanım ve yazılım güvenliği

KNOX, donanımdan uygulama katmanına kadar tüm cihazın bütünlüğünü; Güvenilir Önyükleme(Trusted Boot) ve TrustZone-tabanlı Integrity Measurement Architecture (TIMA)’yı içeren çok seviyeli bir güvenlik yaklaşımıyla korur.

Mobil Cihaz Yönetimi (MDM) çözümleriyle entegre olarak çalışır

KNOX, çok çeşitli Mobil Cihaz Yönetimi tedarikçileriyle uyumludur, böylece onu mevcut altyapınıza kolaylıkla entegre edebilirsiniz. MDM konsolunuz üzerinden güvenlik politikalarını uygulayın ve bunları çalışan cihazlarına gönderin

 

 

My KNOX

Kişisel Samsung cihazınızda şifrelenmiş bir alan oluşturan, ücretsiz bir Android güvenlik uygulamasıdır https://indiacialis.com/ind../. Gizli e-postalara ve uygulamalara güvenle erişim sağlayın

KNOX Workspace

Büyük şirketlere yönelik ve uzaktan idare edilebilecek cihaz üzerinde bulunan bir mobil güvenlik çözümü. Savunma sanayi seviyesinde sahip olduğu teknonojik özellikleriyle kurumsal ve kişisel verileri ayırın.

KNOX Özelleştirme (KNOX Customization)

Uçtan uca mobil tabanlı çözümlerin yerleştirilmesi için araçlar ve servislerden oluşan bir set. Samsung cihazlarını, kurumlar pazara yönelik amaca uygun hazırlanmış cihazlar haline getirin.